פילינג

מה זה פילינג?

עור צעיר עובר תהליך קילוף והתחדשות עצמי. עם הגיל תהליך ההתחדשות הטבעי הופך פחות ופחות יעיל. כתוצאה מכך נצברים בעור פגמים שונים. פילינג או קילוף זהו טיפול שבו על ידי מריחת תמיסה ייחודית גורמים לתהליכים ביולוגיים המחדשים את העור.

 איזה פילינגים קיימים?

פילינג יכול להיות שטחי, בינוני או להגיע עד השכבות העמוקות של העור. פילינג שטחי מרענן את מראה העור, מקנה לו זוהר ורעננות ומטשטש פיגמנטציות שטחיות. פילינג בינוני מסיר כתמים ונזקי שמש וגיל. פילינג עמוק מהדק את העור, מסיר כתמים ואת מירב הקמטים. התוצאות של פילינג עמוק נשמרות לשנים ארוכות.

פרקשיונל פילינג

שילוב ייעודי בין טכנולוגיית מיקרונידליג לתמיסות פילינג QUEEN OF PEELS מבית MAHUT by Dr. Marina Landau מאפשרת האצת חדירת הפילינג אל תוך איזורים נבחרים בעור – תוך שליטה גבוהה למבצע הטיפול. היכולת לבחור באיזורים מסוימים, לעומת עבודה על כל שטח עור הפנים, מאפשרת תהליך החלמה קצר ונוח יותר.

מה זה “פילינג בהתזה”?

זהו פילינג שטחי המבוצע בטכנולוגיה ייחודית שבה החומר הפעיל בריכוז נמוך מוחדר אל עומק העור דרך נקבוביות העור. הטיפול מרענן את העור ומסייע לטיפול בפיגמנטציות.

מה זה פילינג “סוף שבוע”?

זהו פילינג בעומק שטחי-בינוני שבו תהליך הקילוף מסתיים תוך 3-4 ימים. מחדש את העור, מרענן אותו, מטפל בפיגמנטציות, אקנה פעיל וסימני אקנה.

מה זה “מתיחת פנים ללא ניתוח”?

זהו פילינג המטפל בקמטים וכתמים ומהדק את העור על ידי חידוש השכבות העמוקות של העור. התהליך מתבצע ללא חתכים ניתוחיים. כרוך בזמן החלמה של כ-10 ימים.

מה זה פילינג עמוק? 

בפילינג עמוק התמיסה מגיעה לשכבות העור העמוקות ביותר ונותנת מענה אופטימלי לפתולוגיות עמוקות לכתמים עמוקים.
לראיון של ד”ר מרינה לנדאו בתכנית של פרופ קרסו בנושא פילינג עמוק >>

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​