מן התקשורת

כל מה שצריך לדעת על פילינג - ד"ר מרינה לנדאו מתראיינת במדיקו פודקאסט

כל הדרכים לטפל בשפשפת בקיץ- ד"ר מרינה לנדאו בראיון בתוכנית "פותחים יום", רשת 13

עירוי ויטמינים לגוף: מתוך התוכנית "חמש עם רפי רשף"- ד"ר מרינה לנדאו

עיצוב שפתיים: מותאם גיל - ד"ר מרינה לנדאו

איך ניתן לשפר את איכות עור הפנים?

כך תימנעו מפגעי הפיגמנטציה - ד"ר מרינה לנדאו

סוגים של חומצה היאלורונית - ד"ר מרינה לנדאו

מחלות עור אופייניות לקיץ - ד"ר מרינה לנדאו

פריחה שמצביעה על מחלה פנימית - ד"ר מרינה לנדאו

כל מה שלא ידעתם על תכשירי ההגנה לעור - ד"ר מרינה לנדאו

פילינג עמוק : לטיפול בפיגמנטציה כתמי שמש וקמטים עמוקים : ד"ר מרינה לנדאו

לעיתים עקב צלקות או קמטים עמוקים וכתמי פיגמנטציה קשים רק פילינג עמוק יכול לתת תוצאה משמעותית של שיפור במראה עור הפנים ואף הצערת עור הפנים. הטיפול אשר נחשב לטיפול רפואי אסתטי , הינו טיפול המוצע על ידי רופאי עור . ד”ר מרינה לנדאו חושפת בפני הילה נחשון ומימי לוזון בתוכנית את כל הפרטים על פילינג עמוק.

פילינג עמוק- Deep Chemical Peel - ד''ר מרינה לנדאו

פילינג עמוק Deep Chemical Peel פרופ’ קרסו מראיין את מרינה לנדאו פילינג הוא תהליך של קילוף שכבות עור מתות על מנת לשפר את איכות העור. איכות העור נפגעת כתוצאה מהזדקנות, חשיפה ממושכת לשמש, הרגלי עישון ותזונה, נטילת תרופות ואקלים וכמו כן מנתונים תורשתיים. פילינג הינו שיטה נפוצה ויעילה ביותר לשיפור המראה של העור. ישנם שלושה סוגי פילינג, פילינג שטחי, פילינג בינוני ופילינג עמוק.

עיצוב והדגשת קו הלסת: ד" מרינה לנדאו בתכנית הפרופסורים

עיצוב והדגשת קו הלסת באמצעות הזרקת חומר מילוי נחשב לאחד הטיפולים המבוקשים מבין טיפולי הרפואה האסתטית על כך מסביר ד”ר לנדאו.
ראיון: תכנית הפרופסורים – ערוץ 13

פרופ' קרסו עם ד"ר מרינה לנדאו: איך נתגונן מפני חשיפת יתר לשמש?

מתוך התכנית “חיים בריא עם פרופ’ רפי קרסו” המשודרת בערוץ הבריאות: ד”ר מרינה לנדאו, רופאת עור מבית החולים וולפסון, מסבירה על מה שקורה לעור שלנו בקיץ, במפגש עם השמש הישראלית הקופחת – מהן הסכנות ואיך נזהרים ושומרים על העור? www.goodiz.tv/health-channel

פיגמנטציה- מלזמה או כתמי עור-ד''ר מרינה לנדאו Skin Pigmentation Disorders

פרופ’ קרסו מראיין את ד”ר מרינה לנדאו בנושא פיגמנטציה בעור : Skin Pigmentation Disorders העור שלנו מכיל מלנין , המפוזר באופן שווה ובגוונים שונים ,כאשר המלנין מתרכז במקום אחד נוצרים כתמים הנקראים פיגמנטציה. קיימים מספר סוגים של פיגמנטציה, כתמי עור, מלזמה melasma , כתמי שמש , כתמי גיל ועוד.

דר' מרינה לנדאו מדברת על COOLTECH מהיום דיאטה 11.3.16

דר’ מרינה לנדאו מדברת על COOLTECH מהיום דיאטה 11.3.16

איך לשמור על עורנו בחורף ובקיץ והאם כדאי להזריק בוטוקס

ראיון של נחמה דואק עם ד”ר מרינה לנדאו, מומחית לעור וקוסמטיקה רפואית, בי”ח וולפסון, במסגרת אירוע שבת תרבות שנערך ביום 16/02/13 בהיכל התרבות שבמועצה האזורית דרום השרון

פרופ' קרסו עם ד"ר מרינה לנדאו: כל מה שרצית לדעתעל אלופציה אראטה

מתוך התכנית “חיים בריא עם פרופ’ רפי קרסו” המשודרת בערוץ הבריאות: ד”ר מרינה לנדאו, מומחית לרפואת עור במרכז הרפואי וולפסון, מה זה אלופציה אראטה, מה גורם למחלה, כיצד מזהים אותה וכיצד מטפלים בה? www.goodiz.tv/health-channel

ד"ר מרינה לנדאו - האם השמש גם בריאה וגם מזיקה?

פרופ' קרסו עם ד"ר מרינה לנדאו: טיפול בחצ'קונים - התרופות שבאמת עובדות

מתוך התכנית “חיים בריא עם פרופ’ רפי קרסו” המשודרת בערוץ הבריאות: ד”ר מרינה לנדאו, מומחית ברפואת עור במרכז הרפואי וולפסון, מסבירה מה הם פצעי בגרות (הידועים גם בשמות אקנה או חצ’קונים), היכן הם מופיעים ובאילו גילאים, מה גורם להופעת האקנה, מה האם תזונה משפיעה על אקנה, כיצד ניתן לטפל באקנה ומה אסור לעשות, ואילו תרופות פותרות את הבעיה המטרידה.

Марина Ландау о выборе препаратов для контурной пластики

Galderma Tel Aviv Complete 2.10.17 - Dr Marina Landau

דר’ מרינה לנדאו מדברת על COOLTECH מהיום דיאטה 11.3.16

О новой линейке препаратов Restylane Рестилайн - estet-portal.com

Успех проведения инъекционной коррекции лица любого пациента, помимо прочего, зависит от двух основных составляющих – квалификации врача и качества используемых препаратов. Продукты бренда Restylane (Рестилайн), представленные компанией INNOVAESTHETIC, за многие годы существования на рынке эстетической медицины продемонстрировали отличные результаты в омоложении кожи, восполнения утраченных объемов тканей, разглаживании морщин и улучшении контуров лица в целом. На днях в Украине была представлена новая линейка препаратов Рестилайн, об особенностях которой в интервью для estet-portal.com рассказала Марина Ландау.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​